בשנים האחרונות התפתח טרנד חדש של מכשירי לייזר ביתיים להסרת שיער. כמו כל טרנד, המבחר הוא בלתי נגמר – ממגוון של מותגים, מחירים, פונקציות ופיצ'רים, וקשה להבין מה הכי נכון לנו לרכוש.

חשוב לדעת שיש כמה פרמטרים חשובים שחייבים להסתכל עליהם לפני שרוכשים מכשיר ביתי להסרת שיער בלייזר – ואלו השישה העיקריים:

  1. בטיחות – חשוב לוודא שהמכשיר מאושר לשימוש על ידי ה-FDA ומשרד הבריאות, שכן מכשיר לא ביטחותי עשוי לסכן אתכם ואת גופכם.
  2. טכנולוגיה – יש שתי טכנולוגיות עיקריות: IPL ולייזר, המשתנות זו מזו בעוצמה ובאפקט. למרות ההבדלים, התוצאות פחות או יותר אמורות להיות זהות.
  3. פיצ'רים – לחלק מהמכשירים פיצ'רים נוספים שעשויים להשפיע על המחיר (כמו אפליקציה נלוות, פונקציית אלחוש וכדומה). אתם אלו שצריכים להחליט אם הפיצ'רים שווים את התוספת במחיר.
  4. רמות עוצמה – האם למכשיר יש כמה דרגות של עוצמה? זה חשוב, כי אזורים מסוימים רגישים יותר מאחרים ולכן יש להתאים את העוצמה מאזור לאזור (לפי רגישותיכם לכאב)
  5. צבע עור וצבע שיער – צבע עור בהיר וכהה (ובהתאם, שיער בהיר וכהה) מגיבים באופן שונה ללייזר. יש לקנות מכשיר שתומך בודאות בצבע שלכם.
  6. מחיר – כמובן שהמחיר משחק תפקיד חשוב, אך קחו בחשבון שפעמים רבות מחיר משמעותו איכות. לא מומלץ לרכוש את המוצר הזול ביותר בשוק כי כנראה שהוא לא יחזיק (מצד שני, גם אין צורך לקנות את היקר ביותר ולשלם סכום גדול על שם המותג).

מכשיר IPRO15 להסרת שיער בנוחות של הבית

אחד המכשירים המובילים בשוק הוא IPRO15, מכשיר קל, נייד ופשוט לשימוש שמאפשר הסרת שיער בכל מקום וזמן, ללא שריטות, כאבים, שיערות הפוכות או כוויות. המכשיר פועל בטכנולוגיית pulsed thermicon המוליך חום ובטוח לשימוש. הדגם החדש בעל 35% יותר עוצמה מדגמים קודמים ואת התוצאות ניתן לראות כבר תוך שישה-שמונה שבועות.

מחבר

השאר תגובה