אין ספק, לייזר זו מתנה לחיים. בלי שערות, בלי התעסקות, בלי עניינים מיותרים ומתישים לפני כל יציאה לבריכה או לבישת מכנס קצר וגופייה. למרות זאת, ישנם מספר כללים שחשוב להקפיד עליהם בזמן טיפולי הלייזר, והם לא עושים את החיים קלים במיוחד. מצאנו לך 3 מוצרים שיעזרו לך לצלוח את התקופה הזו ולהנות מכל ההטבות הנהדרות שללייזר יש להציע לך. שנתחיל?

קייס נשיאה לסכין הגילוח, עכשיו ב-10% הנחה!

בזמן הלייזר יש איסור על שעווה. זה בעייתי במיוחד לבנות הרגילות לעשות שעווה פעם בחודש ולהנות מגוף יחסית חלק עד לתקופה הבאה. ההתעסקות עם סכין הגילוח כל כמה ימים נעשית קלה יותר כאשר אפשר להביא אותו איתך בתיק לאן שלא תלכי ולשלוף אותו בזריזות בשירותים לתיקונים קלים במידת הצורך. הקייס הזה מאפשר לך לקחת איתך את סכין הגילוח ללא חשש שיהרוס לך את התיק או שתפצעי את ידייך בניסיון לשלוף אותו משם.

קני עכשיו, קייס נשיאה לסכין הגילוח, עכשיו ב-10% הנחה!

ספוג ליפה מהמם, עכשיו ב-5% הנחה!

אם כבר בגילוח עסקנין, כדי להימנע מ"קוצים" עד שהשיער יעלם, ניתן להשתמש בספוג הליפה. הוא מוריד שכבת עור מתה בכל קרצוף ודואג לעור רך, ולשיערות שלא מתחפרות בתוך העור בצורה לא נעימה.

קני עכשיו, ספוג ליפה מהמם, עכשיו ב-5% הנחה!

מגן שמש לחלונות הרכב, עכשיו ב-19% הנחה!

זוכרת שאסור להשתזף בזמן טיפולי לייזר? האיסור נועד למנוע "כוויה" מהשיזוף על גבי הכוויה שנוצרת בטיפולי הלייזר. כמו כן, מכשיר הלייזר מותאם לצבע האור ושינוי צבע העור באמצעות השיזוף יכול להשפיע על אפקטיביות המכשיר שאת מטופלת בו כבר. בקיצור, תישארי חיוורת. אז מעבר לכך שקרם ההגנה נהיה החבר הכי טוב שלך, מגן שמש לחלונות יכול לפתור את המצב שבו השמש יוקדת על שוקייך הענוגות במקרה ואת עם מכנס קצר.

קני עכשיו, מגן שמש לחלונות הרכב, עכשיו ב-19% הנחה!

מחבר

השאר תגובה