בכתבה זו נביט על היתרון של מכשיר לייזר ביתי ונבין האם כדאי לך להשקיע מכשיר כזה>>

בשנים האחרונות השוק החל להיות מוצף במכשירי לייזר ביתיים.

אלו מכשירים קטנים, ניידים ופשוטים, באמצעותם ניתן לבצע טיפולי לייזר מקצועיים בנוחות של הבית ובמחיר משתלם.

gallery image

נשאלת השאלה, מה עדיף? הסרת שיער בלייזר ביתי או במכון מקצועי?

התשובה המעצבנת היא: תלוי.

לטיפול לייזר ביתי יש יתרונות וחסרונות, ואנחנו כאן להציג לכם את הסעיפים העיקריים.

לכם נותר להחליט מה מתאים עבורכם!

לחצו על הקישור הזה כדי להביט במבחר הגדול של מכשירי לייזר ביתי מעולים.

היתרונות בשימוש במכשיר לייזר ביתי

  1. מחיר – לרוב, מכשיר לייזר ביתי יהיה זול יותר מאשר טיפול במכון מקצועי. במכון מקצועי כל חלק גוף יוסיף תשלום משמעותי לסכום הכולל. כשאתם רוכשים מכשיר בייתי, תוכלו להשתמש בו כמה שתרצו ולכל חלק בגוף.
  2. נוחות – מעצם זה שהטיפול הוא טיפול בייתי, תוכלו לבצע טיפול בכל זמן ומקום שתרצו, בלי לקבוע תור מראש, בלי להגיע למקום מסוים, בלי לפנות זמן – אלא רק מתי שנוח לכם!
  3. טיפול חוזר – לייזר להסרת שיער הוא דרך מצוינת להסיר שיער לטווח הארוך, אבל הוא לא תמיד לכל החיים. עם לייזר ביתי תוכלו תמיד לבצע טיפולי ביניים מדי פעם, כדי לוודא שהתוצאה ממשיכה לטווח הארוך.
  4. שליטה – אתם מסירים שיער לעצמכם ולכן לכם השליטה על הקצב, רמת הכאב, עצירות והפסקות וכדומה. זה חשוב, שכן אנשים רגישים יותר עשויים להזדקק להפסקות כדי לאזן את הכאב, דבר שבמכון עשוי להיות יותר בעייתי.
gallery image

החסרונות בשימוש בלייזר ביתי

  1. משמעת עצמית גבוהה – טיפול לייזר ביתי דורש משמעת עצמית גבוהה, שכן אתם אלו שאחראיים על טיפול עקבי במרווחי זמן מסוימים ותמיד קל להיכנע לעייפות או לעומס בחיי היומיום. התייחסו לטיפולים הבייתיים כמו טיפולים במכון – כאלו שאסור לפספס, אחרת התוצאות ייפגעו!
  1. זמן – טיפולים בייתים הם ארוכים יותר מאשר טיפולים במכון, כי המכשירים חזקים פחות וקטנים יותר. יש לזה שתי השפעות: גם זמן הטיפול עצמו יהיה ממושך יותר, וגם כמויות הטיפולים הדרושים לכל אזור. מצד שני, לא תצטרכו להגיע למכון בכל פעם, אז עדיין כנראה תחסכו זמן!
gallery image
  1. מקצועיות – מכשירי הלייזר הבייתים הם מקצועיים ואמורים לספק את העבודה (בעיקר אלו האיכותיים), אבל אנחנו, מה לעשות, קצת פחות מקצועיים. השימוש הוא לא קשה, אך יש לעקוב אחרי ההוראות באדיקות, שכן אין מישהו שיוודא שאתם עושים נכון!
gallery image
  1. בטיחות – בהמשך לסעיף הקודם, אין מישהו שיבדוק שאתם משתמשים במכשיר בצורה בטוחה. הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון הוא העיניים שלנו, שעשויות להיפגע מקרני הלייזר. הרכיבו תמיד משקפי מגן, או וודאו שהמכשיר כולל טכניקה מיוחדת שמוודאת כי קרן האור פועלת רק במפגש בין המכשיר לעור.
gallery image
מחבר

השאר תגובה